אודות

אריה וסיגל – מייסדי מזור רפואה טבעית

מאז שאנחנו זוכרים את עצמנו לא אהבנו תרופות. תמיד חיפשנו פתרונות טבעיים לבעיות שונות, השתמשנו במזון ובצמחי מרפא במקום תרופות. למדנו שיטות שונות ברפואה הטבעית ושילבנו אותם באורח החיים שלנו. ככה גם גידלנו את ילדינו וכשלבן הבכור שלנו היו דלקות אוזניים חוזרות שלא הצלחנו לרפא, הגענו אחרי חיפושים רבים לפורמולה ייחודית מצמחי מרפא המרפאת את הדלקת ובה אנחנו משתמשים עד היום כדי לטפל בדלקות האוזניים.

הקמנו את מרפאת מזור רפואה טבעית בשנת 1993 היינו בין חלוצי הרפואה הטבעית בירושלים. אנחנו עוד זוכרים כמה היה קשה לאנשים להבין מהי רפלקסולוגיה ולהאמין כי אכן השיטות הטבעיות יכולות להועיל, כיום הפכו הטיפולים הטבעיים לעובדה בשטח, רבים נעזרים בהם כי שמעו על התועלת הרבה שלהם ומגיעים אלינו מפה לאוזן אחרי ששמעו המלצות מאחרים, המרפאה ממוקמת במרכז העיר ירושלים בסמוך לכיכר הדוידקה מרחק הליכה קצר משוק מחנה יהודה ומהמדרחוב הירושלמי.

במזור רפואה טבעית תוכלו לקבל טיפול בתחומים הבאים:

  • טיפול בדלקת אוזניים ואוזניים סתומות
  • טיפול בכף הרגל: פטרת בציפורניים ובעור, פדיקור רפואי, יבלות, ציפורן חודרנית, כף רגל סוכרתית.
  • טיפול רפלקסולוגיה לאיזון גופני ורגשי
  • טיפול בפרחי באך לאיזון רגשי

בנוסף למרפאה הקמנו את בית ספר מזור לפדיקור רפואי, בבית הספר ניתן ללמוד את מקצוע הפדיקור ברמה גבוהה ולעבור השתלמויות מקצועיות שונות בתחום הפדיקור.

מזה 22 שנה שאנו מייבאים את מוצרי אבן דאודורנט מינרלית ואודורלס ובשנים האחרונות הוספנו את מוצרי קינמור

אלו מוצרים ייחודיים טבעיים המוסיפים בריאות לאיכות החיים של הלקוחות שלנו ואנו שמחים לייבא אותם למענכם

תרומה לקהילה

מאז שהקמנו את מזור רפואה טבעית (בשנת 1993) קיבלנו החלטה להפריש מעשר מההכנסות שלנו. את המעשר אנחנו נותנים ישירות לאנשים באמצעות אבחון וטיפול בפרחי באך הניתן ללא תשלום לכל פונה ללא קשר למצבו הכלכלי או אחר.

לעמוד תרומה לקהילה לחץ כאן

ליצירת קשר ובירורים עברו לעמוד צור קשר